נגישות

אתר נגיש הוא אתר בו הלקוח ינווט דרכו בקלות אל המוצר/שרות שלך!

ניראות

ניראות האתר תשפיע על ההחלטה של הלקוח האם להישאר או לצאת.

רלוונטיות

תוכן רלוונטי באתר יגרום ללקוח שלכם להישאר יותר זמן.

מי אני?

חיה בתוך Google ונושמת אינטרנט. me

למעלה מ-10 שנים עוסקת בניהול אתרי אינטרנט, קידום אתרים אורגני (SEO), כתיבה ועריכת תכנים. עברו תחת ידיי אינספור אתרים וקיבלו טיפול, קידום, עידכון, ריענון, עיבוי והעמקה של תכנים וטיפסו במעלה התוצאות.

משתגעת כשרואה אתרים ישנים, לא מטופלים, מוזנחים, עם עדכוני מבזקים ומבצעים לא רלוונטיים (מי שם היום מבזקים?!?), אתרים שאינם כתובים נכון ומקודמים גרוע...

לתפיסתי אתר אינטרנט הוא הכלי הבסיסי שלכם לשיווק כל עסק, קטן כגדול. הוא חלון הראווה והמפגש הראשוני שלכם עם הלקוח הפוטנציאלי.

אני כאן כדי לדאוג למקם אתכם במקומות גבוהים ולא רק, אני כאן כדי שאנשים גם ייכנסו ויבצעו את הפעולה הרצויה - רכישה, מילוי פרטים, קריאת תכנים וכו'.

אני מתמחה בעבודה עם עסקים קטנים ומאמינה שכל בעל אתר יכול וצריך לדעת מהן הפעולות הבסיסיות שישפיעו על מיקום העסק שלו בגוגל. בעבודתי אני נפגשת עם בעלי עסקים קטנים המעוניינים לשדרג או להקים אתר, מבצעת אתם איפיון לפי הצרכים של העסק והכי חשוב מבחינתי - מעניקה להם כלים המאפשרים להם לעשות פעולות רבות - לבד!

אני עובדת עם עסקים קטנים בתחילת דרכם או כאלו המבקשים להקפיץ ולשדרג את פעילות האתר, מעבירה הדרכות פרטניות ומרצה בסדנאות. 

רוצים להעניק תשומת לב לאתר שלכם ועל ידי זה לקדם את העסק? 050.5232000

מה אני מציעה?
  • איפיון אתרים
  • קידום אתרים אורגני (SEO on page)
  • קידום ממומן (Google Adwords) 
  • ניהול אתרי תוכן/מסחר
  • ניהול וקידום ב- Facebook
  • כתיבת תכנים 
    הרחבה על השירותים

שיעור פרטי בקידום האתר:
שיעורים 1 על 1 לבעלי עסקים קטנים שיש להם אתר אינטרנט ומעוניינים לדעת מהן הפעולות אותן הם יכולים לעשות לבד בכדי לקדם את האתר שלהם בגוגל. תתפלאו אבל מגוון הפעולות שתוכלו לעשות לבד כל כך רחב! בסיום השיעור הפרטי תצאו עם כלים פרקטיים והמון ידע חדש שיאפשר לכם שליטה באתר ובנוכחות שלו באינטרנט. 
לתאום שיעור פרטי התקשרו: 050-5232000
להרחבה על שיעור פרטי - הקליקו למאמר "קידום אתר 1 על 1"